Svítidla

Aby bylo jasno, máme početný arzenál pro boj s tmou

Vybrat filtr
Úsporný ekvivalent je jednoduše srovnání spotřeby zdroje světla s běžnou žárovkou s wolframovým vláknem o stejném světelném toku.
Úsporný ekvivalent
 • W
  W
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
Příkon
 • W
  W
Světelný tok. Označuje se písmenem Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje světelnou energii, kterou zdroj vyzáří za 1 sekundu, jedná se tedy o formu výkonu. Čím vyšší hodnota, tím více světla světelný zdroj vydává.
Světelný tok
 • lm
  lm
Napájení
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Časovač
Pohybové senzory fungují na principu detekce pochybu. Ochrání váš majetek před nezvanými návštěvníky a rozsvítí vám světlo, kamkoli přijdete.
Pohybový senzor
Soumrakový senzor je v podstatě fotodioda, která zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle zvolené úrovně intenzity světla. Není tedy nutné nastavovat čas sepnutí, vše se spíná dle venkovní intenzity světla. Ideální např. pro noční světla.
Soumrakový senzor
Vypínač
Parametr určuje, zda je dané zařízení vybaveno rozhraním (konektorem) typu USB. Velmi užitečné pro nabíjení rozličných zařízení.
USB výstup
Bezdrátové nabíjení využívá jednoduchého principu elektromagnetické indukce. Při přiložení kompatibilního zařízení (např. mobilního telefonu.) se automaticky zače nabíjet. Pro telefony bez podpory tohoto standardu lze zakoupit speciální modul nebo kryt, který bezdrátové nabíjení umožňuje.
Bezdrátové nabíjení
Halogenové, klasické ale pouze některé LED žárovky lze běžně stmívat běžnými typy stmívačů. Parametr stmívatelnosti znamená, že zdroj světla lze stmívat běžnými konvenčními stmívači.
Stmívatelnost
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody.
Třída krytí
Použití
Výška
 • cm
  cm
Provozní napětí žárovky, při kterém žárovka vykazuje deklarovaný parametr světelného toku. Konvenční světelné zdroje jsou buďto konstruovány pro síťové napětí 230V, nebo jsou nízkonapěťové (např. 12V).
Napětí
Barevná teplota, odborně teplota chromatičnosti, je vyjádření barvy světla, vyzařované svítidlem. Označuje se písmenem K - Kelvin. Obecně platí, že čím méně Kelvinů, tím je světlo teplejší a tmavší. Např. světlo voskové svíčky má 1 900 Kelvinů. Oproti tomu zářivka může mít i okolo 6 000 K.
Barevná teplota
 • K
  K
Hloubka
 • cm
  cm
Životnost moderních světelných zdrojů mnohonásobně převyšuje životnost světelných zdrojů s vláknem. Hodnota vyjadřuje počet hodin, které je světelný zdroj schopen vydávat bez znatelného úbytku světelného toku.
Lifetime
 • h
  h
Šířka
 • cm
  cm
Tvar
Novinka
Doprodej
Zahradní LED svítidlo
Studená bílá, AAA akumulátor, výška 34 cm, 1,2 lm
Novinka
Doprodej
Noční světlo
0.6 W
Teplá bílá/zelená/modrá volitelně, 15 lm, průměr 82 mm, napájení 230 V
Novinka
Doprodej
Přisazené svítidlo E27
Svítidlo pro žárovku přisazené, venkovní použití, rozměr 310 x 90 x 98 mm
Novinka
Doprodej
LED lampa
5 W
Nastavitelná barva světla, Qi nabíjení, stmívatelná, výška 53 cm
1099,-
Zjistit více
Novinka
Doprodej
LED svítidlo lineární
4 W
4000K, studená bílá, 320 lm, délka 31,3 cm
Novinka
Doprodej
LED pásek
4.8 W
Bílý USB LED pásek vnitřní s vypínačem, 2x 50 cm, studená bílá
Novinka
Doprodej
Svítilna
Stylová hliníková 5 W LED svítilna, světelný tok 150 lm, dosvit 100 m, výdrž až 48 h, certifikace IP44, 3 provozní režimy, typ baterií: 3x AAA
Novinka
Doprodej
Svítilna
LED reflektor, krytí IP65, 3000 lm, 4000K studená bílá, příkon 30 W, napájení 230 V, napájecí kabel 3 m
Novinka
Doprodej
Svítilna
Pracovní LED reflektor, přenosný 20 W, krytí IP65, 4000K studená bílá, svítivost 2000 lm, napájení 230 V, kabel 2m, skládací odolná konstrukce, pohodlné madlo, vnitřní i vnkovní použití
Novinka
Doprodej
Svítilna
Stylová hliníková 5 W LED svítilna, světelný tok 100 lm, dosvit 100 m, výdrž až 48 h, certifikace IP44, 3 provozní režimy, typ baterií: 2x AA
Novinka
Doprodej
LED pásek
7.2 W
Barevný USB LED pásek vnitřní s dálkovým ovladačem, 2x 50 cm, mnohobarevná
Novinka
Doprodej
LED svítidlo lineární
8 W
4000K, studená bílá, 640 lm, délka 57,3 cm