ZÁBAVA BY NEMĚLA BÝT ÚNAVNÁ

Sledování televize by mělo být odpočinkem, chvílí, kdy člověk vypne. Místo toho ale musí naše oči v podzimním šeru a při dlouhých zimních večerech čelit ostrým světelným paprskům a nepříjemně pronikavému kontrastu zářícího televizoru a potemnělého okolí. Se mnou ulevíš svým očím a konečně si při zapnuté televizi odpočineš. Ovládání osvětlení ti pak zpříjemní dálkový ovladač.

PŘILNU A NEPŘEČNÍVÁM

Není nutné mě dlouze připevňovat, stačí mě jednoduše přilepit na zadní stranu televize či monitoru a připojit do pomocí USB. Nemusíš se přitom bát, že bych nějak nevzhledně vyčníval a zíral na tebe přes okraj obrazovky – odstřižením mých jednotlivých segmentů si totiž můžeš upravit mou délku k obrazu svému (a své televize). Zkrátka žádná věda.

ROKY ÚLEVY PRO TVŮJ ZRAK

Moje životnost čítá až 30 000 hodin. Nemůžu zaručit, že se dožiju finálního rozuzlení událostí v růžové zahradě, ale jinak je to docela slušná porce času, která vystačí na nezměrné množství filmů a seriálů. A po celých těch 30 000 hodin budu dbát na to, aby si tvoje oči u televize odpočinuly, jak je to jen možné.

Popis

RGB LED pásek 2×50cm do konektoru USB s dálkovým ovládáním. Ideální pro podsvícení televizorů a monitorů a pro různá dekorativní podsvícení. Díky dálkovému ovládání lze barvy snadno měnit z pohodlí pohovky. Nabízí také změnu intenzity podsvícení a program pro střídání barev podsvícení. Zapojuje se do USB konektoru televizoru. LED pásky se pomocí oboustranné lepící pásky upevní na požadované místo. Produkt omezuje únavu při práci s PC nebo při sledování televize.
Veškeré potřebné příslušenství je součástí balení

2× 50cm RGB LED pásek (každý s 15ti vysoce svítívými LED diodami
19 barev podsvícení
Příkon: 7,2W
Napětí: 5V (USB)
Barva světla (RGB - multicolor, včetně bílé)
Volba intenzity podsvícení
Program pro cyklickou skokovou změnu barev
Dálkové ovládání (infračervené)
Snadná instalace pomocí oboustranné lepící pásky
Zapojení do USB konektoru (napětí 5V)
Životnost 30 000 hodin svícení
Délka napájecího kabelu 50cm, délka přívodu k páskům 50 a 200cm.
Přijímač je na kabelu o délce 10cm

Technické specifikace

Energetická třída
Škála energetické třídy se od 1.9 2021 změnila. Nově nenajdete u našich produktů energetické třídy s „plusky“ ale škála se bude nyní za současné úrovně techniky pohybovat spíše na dolní hranici škály. Naše světelné zdroje jsou stále stejně úsporné, jen metrika se změnila. Pro přehlednost se stačí se držet ustálené mechaniky, že čím dřívější písmeno v abecedě, tím je výrobek úspornější.
F
Napětí
Provozní napětí žárovky, při kterém žárovka vykazuje deklarovaný parametr světelného toku. Konvenční světelné zdroje jsou buďto konstruovány pro síťové napětí 230V, nebo jsou nízkonapěťové (např. 12V).
5 V
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
7.2 W
Lifetime
Životnost moderních světelných zdrojů mnohonásobně převyšuje životnost světelných zdrojů s vláknem. Hodnota vyjadřuje počet hodin, které je světelný zdroj schopen vydávat bez znatelného úbytku světelného toku.
30000 h
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Mnohobarevná
Stmívatelnost
Halogenové, klasické ale pouze některé LED žárovky lze běžně stmívat běžnými typy stmívačů. Parametr stmívatelnosti znamená, že zdroj světla lze stmívat běžnými konvenčními stmívači.
Délka
Parametr značí délku světelného zdroje v milimetrech. Důležitá věc, zejména pokud je ve svítidle omezený prostor.
500 mm

Ke stažení

  • Návod k použití
  • Energetický štítek