ZÁBAVA BY NEMĚLA BÝT ÚNAVNÁ

Sledování televize by mělo být odpočinkem, chvílí, kdy člověk vypne. Místo toho ale musí naše oči v podzimním šeru a při dlouhých zimních večerech čelit ostrým světelným paprskům a nepříjemně pronikavému kontrastu zářícího televizoru a potemnělého okolí. Se mnou ulevíš svým očím a konečně si při zapnuté televizi odpočineš. Ovládání osvětlení ti pak zpříjemní dálkový ovladač.

PŘILNU A NEPŘEČNÍVÁM

Není nutné mě dlouze připevňovat, stačí mě jednoduše přilepit na zadní stranu televize či monitoru a připojit do pomocí USB. Nemusíš se přitom bát, že bych nějak nevzhledně vyčníval a zíral na tebe přes okraj obrazovky – odstřižením mých jednotlivých segmentů si totiž můžeš upravit mou délku k obrazu svému (a své televize). Zkrátka žádná věda.

ROKY ÚLEVY PRO TVŮJ ZRAK

Moje životnost čítá až 30 000 hodin. Nemůžu zaručit, že se dožiju finálního rozuzlení událostí v růžové zahradě, ale jinak je to docela slušná porce času, která vystačí na nezměrné množství filmů a seriálů. A po celých těch 30 000 hodin budu dbát na to, aby si tvoje oči u televize odpočinuly, jak je to jen možné.

Popis

RGB LED pásek 2×50cm do konektoru USB s dálkovým ovládáním. Ideální pro podsvícení televizorů a monitorů a pro různá dekorativní podsvícení. Díky dálkovému ovládání lze barvy snadno měnit z pohodlí pohovky. Nabízí také změnu intenzity podsvícení a program pro střídání barev podsvícení. Zapojuje se do USB konektoru televizoru. LED pásky se pomocí oboustranné lepící pásky upevní na požadované místo. Produkt omezuje únavu při práci s PC nebo při sledování televize.
Veškeré potřebné příslušenství je součástí balení

2× 50cm RGB LED pásek (každý s 15ti vysoce svítívými LED diodami
19 barev podsvícení
Příkon: 7,2W
Napětí: 5V (USB)
Barva světla (RGB - multicolor, včetně bílé)
Volba intenzity podsvícení
Program pro cyklickou skokovou změnu barev
Dálkové ovládání (infračervené)
Snadná instalace pomocí oboustranné lepící pásky
Zapojení do USB konektoru (napětí 5V)
Životnost 30 000 hodin svícení
Délka napájecího kabelu 50cm, délka přívodu k páskům 50 a 200cm.
Přijímač je na kabelu o délce 10cm

Technické specifikace

Napětí
5 V
Příkon
7.2 W
Lifetime
30000 h
Barva světla
Mnohobarevná
Stmívatelnost
Délka
500 mm

Ke stažení

  • Energetický štítek