ZÁBAVA BY NEMĚLA BÝT ÚNAVNÁ

Sledování televize by mělo být odpočinkem, chvílí, kdy člověk vypne. Místo toho ale musí naše oči v podzimním šeru a při dlouhých zimních večerech čelit ostrým světelným paprskům a nepříjemně pronikavému kontrastu zářícího televizoru a potemnělého okolí. Se mnou ulevíš svým očím a konečně si při zapnuté televizi odpočineš. 

PŘILNU A NEPŘEČNÍVÁM

Není nutné mě dlouze připevňovat, stačí mě jednoduše přilepit na zadní stranu televize či monitoru a připojit do pomocí USB. Nemusíš se přitom bát, že bych nějak nevzhledně vyčníval a zíral na tebe přes okraj obrazovky – odstřižením mých jednotlivých segmentů si totiž můžeš upravit mou délku k obrazu svému (a své televize). Zkrátka žádná věda.

ROKY ÚLEVY PRO TVŮJ ZRAK

Moje životnost čítá až 30 000 hodin. Nemůžu zaručit, že se dožiju finálního rozuzlení událostí v růžové zahradě, ale jinak je to docela slušná porce času, která vystačí na nezměrné množství filmů a seriálů. A po celých těch 30 000 hodin budu dbát na to, aby si tvoje oči u televize odpočinuly, jak je to jen možné.

Popis

Bílý LED pásek 2×50cm do konektoru USB. Ideální pro podsvícení televizorů a monitorů a pro různá dekorativní podsvícení. Zapojuje se do USB konektoru televizoru. LED pásky se pomocí oboustranné lepící pásky upevní na požadované místo. Produkt omezuje únavu při práci s PC nebo při sledování televize.
Snadná instalace zabere jen pár minut, veškeré potřebné příslušenství je součástí balení.

2× 50cm LED pásek (každý s 15ti vysoce svítívými LED diodami)
Příkon: 7,2W
Napětí: 5V (USB)
Barva světla 4000K (Studená bílá)
Integrovaný vypínač
Zapojení do USB konektoru (napětí 5V)
Životnost 30 000 hodin svícení
Délka napájecího kabelu 50cm, délka přívodu k páskům 50 a 200cm.

Technické specifikace

Energetická třída
F
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
4.8 W
Lifetime
Životnost moderních světelných zdrojů mnohonásobně převyšuje životnost světelných zdrojů s vláknem. Hodnota vyjadřuje počet hodin, které je světelný zdroj schopen vydávat bez znatelného úbytku světelného toku.
30000 h
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Studená bílá
Délka
Parametr značí délku světelného zdroje v milimetrech. Důležitá věc, zejména pokud je ve svítidle omezený prostor.
500 mm

Ke stažení

  • Energetický štítek