Vánoční koule k Vánocům patří, to je jasné.

Vánoční koule k Vánocům patří, to je jasné. Svítící zrovna tak. Ale nano? Ty prostě musíte mít. Drobné kuličky kouzelně, a zároveň decentně prosvítí vámi vyzdobené místo, a navíc se nemusíte ani starat o hledání blízké zásuvky. Nano kuličky jsou totiž napájené z baterií. A nebojte, díky technologii LED vydrží opravdu dlouho.

Popis

Girlanda Maxi kuličky 10 LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 2,35 m
Délka osvětleného kabelu: 2 m
Dělka přívodní šňůry: 0,35 m
Počet LED: 10
Barva světla: multicolor
Pro vnitřní použití
Krytí: IP20
Napájení: 2x AA
Baterie nejsou součástí balení

Technické specifikace

Použití
Vnitřní
Počet LED
10
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Délka osvětlené části
2 m
Délka přívodu
0.35 m
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
0.6 W
Možnost napojení
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Mnohobarevná
Napájení
2x AA baterie