Atmosféra Vánoc

Tu pravou atmosféru doladíte pestrobarevnými řetězy Retlux. Teplo vašeho domova skvěle doplní barvami, a navíc i bohatě vyzdobí např. váš vánoční stromek. Řetězy jsou vhodné rovněž k venkovnímu použití. Vylepšete svůj výhled z okna do zahrady pomocí svítícího řetězu. Vdechněte stromům či živému plotu ducha Vánoc a užívejte si barevně prosvětlené sváteční dny.

Popis

Vánoční řetěz Nano LED

Nano 150LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 20 m
Délka osvětleného kabelu: 15 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 150
Barva světla: kombinace červené a studené bílé
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP44

Technické specifikace

Druh řetězu
Vánoční řetězy klasické
Použití
Venkovní i vnitřní
Počet LED
150
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Délka osvětlené části
15 m
Délka přívodu
5 m
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
6 W
Doporučená výška stromku
1.5 m
Možnost napojení
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Červená/studená bílá
Napájení
Síť 230 V