Možnosti využití nano řetězů jsou snad neomezené

Možnosti využití nano řetězů jsou snad neomezené. Zkusteje použít na menší vánoční stromky, které by stěží unesly tíhu velkých řetězů, nadekorujte s nimi jmelí, adventní věnce, parapety s vánočními hvězdami nebo třeba štědrovečerní tabuli. Díky tenkému drátku jsou nano řetězy poddajné a můžete je ohybat všemi směry. A i když můžou klamat svou lehkostí, po rozsvícení upoutají pozornost každého. 

Popis

Vánoční řetěz Nano LED

Nano 100LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 7,4 m
Délka osvětleného kabelu: 2,4 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 100
Barva světla: kombinace červené a studené bílé
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP44

Technické specifikace

Druh řetězu
Nano
Použití
Venkovní i vnitřní
Počet LED
100
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Délka osvětlené části
2.4 m
Délka přívodu
5 m
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
2.4 W
Možnost napojení
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Červená/studená bílá
Napájení
Síť 230 V