Nano řetězy patří k nejoblíbenějším vánočním dekoracím

Nano řetězy patří k nejoblíbenějším vánočním dekoracím, a to díky jejich širokým možnostem využití. Ale může se stát, že Vám chybí zásuvka, do které řetěz zapojíte. I na to jsme mysleli a připravili jsme si pro vás nabídku nano řetězů napájených bateriemi. Nyní už vám nestojí nic v cestě a můžete se pustit do příprav!

Popis

Vánoční řetěz Nano LED

Nano 30LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 3,35 m
Délka osvětleného kabelu: 3 m
Délka přívodní šňůry: 0,35 m
Počet LED: 30
Barva světla: kombinace červené a studené bílé
Pro vnitřní použití
Krytí: IP20
Napájení: 2x AA
Baterie nejsou součástí balení

Technické specifikace

Druh řetězu
Nano
Použití
Vnitřní
Počet LED
30
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Délka osvětlené části
3 m
Délka přívodu
0.35 m
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
1.8 W
Možnost napojení
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Červená/studená bílá
Napájení
3x AA baterie