POSLOUCHÁM NA SLOVO

Nejenže si mou záři snadno nastavíš na dálku prostřednictvím pár dotyků displeje svého chytrého telefonu, ale díky možnosti využití hlasových asistentů Google a Alexa na mě můžeš dokonce promluvit. Mou odpovědí pak budou barvy a efekty přesně dle tvého gusta.

CO BARVA, TO EMOCE

Dostal jsem sice do vínku o poznání víc rozumu než mí řetězoví kolegové, ale nezpychnul jsem. Vím, že mým posláním je hlavně svítit. Nabízím velké množství barev, včetně hřejivých pastelových, a jejich přirozené prolínání v každém světelném bodě – všechna má světélka jsou tak dokonale sladěná.

POTRPÍM SI NA DOCHVILNOST

Honosím se časovačem, díky kterému mi můžeš snadno nastavit rozvrh. Jakmile potom odbije ten pravý čas, rozzářím se požadovaným odstínem. Na jednom místě pak nastavíš rozvrh nebo barvu i všem mým kolegům, a to bez nutnosti vstávat z gauče a odkládat mísu s lineckým.

Popis

Vánoční řetěz Smart WiFi

SMART WiFi vánoční řetěz 198 LED
Ovládání prostřednictvím aplikace
Celková délka kabelu 24,7 m
Délka osvětleného kabelu 19,7 m
Délka přívodního kabelu 5 m
Počet LED 198
Vzdálenost mezi žárovkami 10 cm
Barva světla Multicolor
Možnost výběru z 8 barev
64 funkcí
Pro vnitřní i venkovní použití
Možnost ovládat až 10 řetězů
Krytí IP44
Podporuje virtuální asistenty Google Assistant a Amazon Alexa
Podporuje zařízení Android a iOS
Plně nastavitelný časovač
Systémové požadavky iOS 8.0 nebo vyšší, Android 4.3 nebo vyšší, WiFi síť 2,4 GHz

Technické specifikace

Druh řetězu
Multifunkční smart wifi řetěz
Použití
Venkovní i vnitřní
Počet LED
198
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Délka osvětlené části
19.7 m
Délka přívodu
5 m
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
6.6 W
Doporučená výška stromku
1.8 m
Režimy svícení
Smart
Možnost napojení
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Mnohobarevná
Napájení
Síť 230 V