Aby bylo jasno, stačí pohlédnout vzhůru

Zatímco se soustředíme na dárky pod stromkem a pohledem hypnotizujeme televizní obrazovku, svět nad námi nám často uniká. Přitom právě pohledem vzhůru, ať už na oblohu, nebo alespoň na vrcholek stromku, unikneme my sami všemu tomu shonu, co panuje dole. Jedním z takových šťastných úniků může být i zářící vánoční girlanda. 

Popis

Domečky se sněhem 10LED
Časovač: 6/18 h
Délka osvětleného kabelu: 2 m
Délka přívodní šňůry: 0,3 m
Typ baterií: 2 x AA
Počet LED: 10
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20

Technické specifikace

Druh dekorace
Girlandy s dřevěnými ozdobami
Materiál
Překližka
Použití
Vnitřní
Počet LED
10
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
0.6 W
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
2x AA baterie
Hmotnost
123 g