Aby bylo jasno, ohňostroj a sněhové vločky můžete sledovat z gauče 

Jehlan se na rozdíl od jehly hledá v kupce sena docela dobře, takže pokud by ho Ježíšek z pohodlí kolébky zahlédnul, určitě by si trojrozměrným ohňostrojem, který je v něm skrytý, nechal zpříjemnit čekání na celou slavnostní delegaci. Nebo by si vybral raději jehlan se sněhovými vločkami?

Popis

Vánoční jehlan a pohyblivým efektem 3D vloček
Velmi tichý provoz
Rozměry: 130x130x600 mm
Bílý kovový rám
16 LED
Barva světla: teplá bílá
Délka přívodní šňůry: 3 m
Vhodné pouze pro vnitřní použití (IP 20)
Včetně napájecího adaptéru

Technické specifikace

Druh dekorace
Vánoční jehlany
Materiál
Plast
Použití
Vnitřní
Počet LED
16
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
5 W
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
Síť 230 V
Výška
60 cm
Šířka
13 cm
Hloubka
13 cm
Hmotnost
688 g

Ke stažení

  • Energetický štítek