Doprodej

Vánoční stromeček s řetězem malý 100 LED
3.6 W

Kde koupit

 

 

1099,-
Koupit online na

Aby bylo jasno, ani stromek nechce strávit celé svátky v řetězech

Proč zbytečně ověšovat jedličku a táhnout kolem ní nekonečnou kabeláž, pod jejímž náporem se bude nevzhledně prohýbat, když můžete mít přímo svítící stromek, na který už žádné žárovičky instalovat nemusíte a který vám neopadá ani do dalších Vánoc. Praktické věci jsou nakonec ty nejkrásnější.

Popis

Vánoční strom s LED osvětlením 100LED
Výška stromu: 120 cm
Délka přívodní šňůry: 3 m
Počet LED: 100
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20

Technické specifikace

Druh dekorace
Stromky se světelným řetězem
Materiál
Plast
Použití
Vnitřní
Počet LED
100
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
3.6 W
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
Síť 230 V
Výška
23 cm
Šířka
21.1 cm
Hloubka
81 cm
Hmotnost
2 883 g

Ke stažení

  • Energetický štítek