Aby bylo jasno, od těchto svícnů vám stromek nechytne 

Stromek a svíčky netvoří zrovna ideální partnerskou dvojici. Sice jim to spolu sluší, jejich soužití ale často končí katastrofou, zvlášť když to mezi nimi naposledy zajiskří. Naproti tomu LED svícny jsou o poznání zdrženlivější. Můžete v klidu spát s vědomím, že si se stromkem nic nezačnou.  

Popis

Svícen 7LED
Délka přívodní šňůry: 1,5 m
Počet LED: 7
Rozměry: 28 x 40 x 6 cm
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20
Napájení: 230 V AC

Technické specifikace

Druh dekorace
Svícny
Materiál
Dřevo
Použití
Vnitřní
Počet LED
7
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
2.6 W
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
Síť 230 V
Výška
28 cm
Šířka
40 cm
Hloubka
6 cm
Hmotnost
472 g

Ke stažení

  • Energetický štítek