Vánoční svícen 

Svícny vytváří jedinečnou vánoční atmosféru a můžete je umístit kamkoliv, všude jim to bude slušet. A aby nehrozilo riziko, že svíčky zapomenete sfouknout, pořiďte si svícen rovnou s LED osvětlením. Můžete si vybrat variantu na baterky nebo přímo do zásuvky... takže který se vám líbí?

Popis

Vánoční svícen 33 LED
Délka přívodní šňůry 1,5 m
Počet LED 33
Barva světla Teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí IP20

Technické specifikace

Druh dekorace
Dekorace
Materiál
Plast
Použití
Vnitřní
Počet LED
33
Časovač
Časovač je funkce, která umožní produkt provozovat ve zvoleném časovém intervalu. Jinými slovy se stará o automatické vypnutí a v některých případech i zapnutí zařízení.
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
1 W
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
Síť 230 V
Výška
33 cm