Tiskové zprávy

Praha 20.10.2020

RETLUX udává směr letošních Vánoc

Trendy barvy, trendy materiály, trendy světla, to vše přináší RETLUX se svými novinkami. Přichází nejkrásnější období letošního roku, Vánoce. Všichni se vracíme ke kořenům, k přírodě a ve vánoční výzdobě tomu není jinak. RETLUX přináší 50 novinek v přírodním designovém provedení, kde převládá jako materiál dřevo a hlavně teplé bílé světlo.
RETLUX přináší do domovů klid, pohodu a teplo. Každý z nás se od prvního adventu těší, jak si vyzdobí dům či byt. Postupně přidáváme dekorace, které vrcholí rozsvícením vánočního stromku na Štědrý den. Dekorace doplňují design domova, jsou slavnostní a mohou být na jakémkoliv místě. Vánoční adventní kalendářPrvní prosincový den nás všechny pohltí VÁNOČNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ s 24 šuplíčky ze dřeva. Vkusný, designový kousek dekorace je vybaven podsvícením v teplých tónech se 3D efektem hvězd v pozadí. Nepotřebujete k němu přívod elektřiny, proto může zdobit obývací či dětský pokoj na každém místě. 


K prvnímu adventu můžete přidat ozdobu oken, či krbu. GIRLANDA, s přírodními šiškami a hvězdami ze dřeva, nasvítí příjemným světlem místo, které si sami vymyslíte. Velkou výhodou je, že k oknu nepovede žádná prodlužovací šňůra, jen vložíte baterie a svítíte.  

    
Vánoční hvězdaOblíbenou dekorací jsou papírové VÁNOČNÍ HVĚZDY, které září na dálku ve všech barvách jak dovnitř do bytu, tak do ulic a na zahrady. Retlux nabízí vánoční hvězdy podle barvy dekorace stromku, nebo domu. Vše je možné sladit, nabízí neutrální bílou, stříbrnou, ale také v barvě vánoc červenou, zelenou a zlatou. Všechny jsou ručně zpracované z exkluzivních a trvanlivých materiálů, velmi příjemných na dotek. Každá barva má unikátní perforaci a vestavěné LED světlo tak krásně prosvítá a tvoří nezapomenutelnou atmosféru. Napájení je na baterie, které jsou ukryté uvnitř hvězdy. Podstatnou funkcí je také časovač, který hvězdu rozsvítí a zhasne dle našich potřeb, čímž se také zásadně prodlužuje životnost baterií.


Vánoční jehlanMáte dostatek prostoru a chcete mít 60 cm vysokou dekoraci s efektem 3D vloček vedle sedací soupravy? Máte možnost si pořídit VÁNOČNÍ JEHLAN, který dodá slavnostní atmosféru svým bílým kovovým rámem. Je příjemnou kulisou na dlouhé večery, vyzařuje teplé světlo a příjemné nasvícení místnosti.  Je majestátností ze všech stran.

A je tady Štědrý den, máme vyzdobený celý dům a byt, nastal čas poslouchat a zpívat koledy. K atmosféře Vánoc už nám chybí jen kulisa hudby a kometa. MUZIKANTI z přírodního materiálu dokreslí atmosféru posledního adventu a rozzáří všechny dětské oči. 

Partnerem letošních Vánoc je RETLUX. Výrobky jsou jednoduché, designové, s teplým a úsporným LED světlem, a hlavně z přírodního materiálu. Letošní rok představujeme až padesát novinek. Každý zákazník si vybere ať již ze světel, z hvězd, betlémů, vánočních dekorací a zajímavými výrobky, které se nabízejí být součástí každého bytu.