Trubicové svítidlo

Trubicové svítidlo slouží pro osvětlení velkých prostor s častou vytížeností, typicky průmyslových prostor, ale i skladišť či obchodů. Tento typ svítidel je navržen tak, aby bylo možné průchozí variabilní propojení, jak sériově, tak paralelně. Zkratka IP určuje standardizovaný stupeň ochrany krytem. V tomto případě je svítidlo chráněno před předměty s průměrem nad 12 mm. Zbloudilé kamínky a střepy tak nemají šanci proniknout. Doporučujeme přikoupit i LED trubice Retlux, které si s těmito svítidly výborně rozumí. (LED trubice není součástí balení.)
Vhodné trubice pro toto svítidlo - RLT 103

Popis

Trubicové svítidlo pro 2 LED trubice 150cm.
LED trubice nejsou součástí svítidla.
Svítidlo je určeno pouze pro T8 LED trubice s jednostranným napájením
Rozměry: 1536*74*43 mm
Napájení: AC 230 V
Možnost průchozího propojení za sebe/do řady
Materiál: PC/Kov

Technické specifikace

Pohybový senzor
Pohybové senzory fungují na principu detekce pochybu. Ochrání váš majetek před nezvanými návštěvníky a rozsvítí vám světlo, kamkoli přijdete.
Soumrakový senzor
Soumrakový senzor je v podstatě fotodioda, která zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle zvolené úrovně intenzity světla. Není tedy nutné nastavovat čas sepnutí, vše se spíná dle venkovní intenzity světla. Ideální např. pro noční světla.
Tvar
Lineární
Barva těla
Bílá
Zdroj světla
Bez vlastního zdroje světla
Stmívatelnost
Halogenové, klasické ale pouze některé LED žárovky lze běžně stmívat běžnými typy stmívačů. Parametr stmívatelnosti znamená, že zdroj světla lze stmívat běžnými konvenčními stmívači.
Třída krytí
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody.
IP 20

Ke stažení

  • Návod k použití