Trubicové prachotěsné svítidlo

Pro trubicové svítidlo naleznete využití v prostorech, které vyžadují nízkou energetickou zátěž a dlouhou výdrž. Například v průmyslových halách, obchodech či skladech. Zkratka IP určuje standardizovaný stupeň ochrany krytem. V tomto případě je svítidlo zcela prachotěsné a rezistentní i proti tryskající vodě. Může tak být využito i v prostorech se specifickými podmínkami.
Vhodné trubice pro toto svítidlo - RLT 102

Popis

Trubicové prachotěsné svítidlo pro 2 LED trubice 120cm.
Svítidlo je určeno pouze pro T8 LED trubice s jednostranným napájením
LED trubice nejsou součástí svítidla.
Rozměry: 1265*112.5*63 mm
Patice: G13
Stupeň krytí: IP65
Napájení: AC 230 V

Technické specifikace

Pohybový senzor
Pohybové senzory fungují na principu detekce pochybu. Ochrání váš majetek před nezvanými návštěvníky a rozsvítí vám světlo, kamkoli přijdete.
Soumrakový senzor
Soumrakový senzor je v podstatě fotodioda, která zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle zvolené úrovně intenzity světla. Není tedy nutné nastavovat čas sepnutí, vše se spíná dle venkovní intenzity světla. Ideální např. pro noční světla.
Tvar
Lineární
Barva těla
Šedá
Zdroj světla
Bez vlastního zdroje světla
Stmívatelnost
Halogenové, klasické ale pouze některé LED žárovky lze běžně stmívat běžnými typy stmívačů. Parametr stmívatelnosti znamená, že zdroj světla lze stmívat běžnými konvenčními stmívači.
Třída krytí
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody.
IP 65

Ke stažení

  • Návod k použití