Univerzální venkovní svítidlo

Vracíváte-li se domů za tmy, určitě oceníte, posvítí-li vám na cestu k domu Retlux svítidlo s infračerveným senzorem pohybu v moderním nerezovém designu. Svítidlo je plně kompatibilní s LED a úspornými žárovkami, a díky ochraně IP 44 si můžete být jisti jeho odolností a dlouhou životností. Navíc si tentokrát nemusíte dělat starosti s přílišným čištěním, silikonové těsnění je jasným signálem pro hmyz, že tady pro něj místo není. Svítidlo je snadno rozebíratelné, při výměně žárovky ho můžete nechat na zdi, a tak to zvládne úplně každý.

Popis

Univerzální venkovní svítidlo s klasickou objímkou E27 a pohybovým senzorem. Nerez provedení zaručuje dlouhou životnost svítidla. Svítidlo je plně kompatibilní s LED a úspornými žárovkami.
Materiál: kombinace nerez/plast
Snadno rozebíratelné při výměně žárovky (svítidlo zůstává na zdi)
Silikonové těsnění brání vnikání nečistot a hmyzu do svítidla
Vestavěný infračervený senzor pohybu
Dosah senzoru: max. 8 m
Detekční úhel: 110°
Ochrana proti vodě a prachu: IP44
Snadná instalace, hmoždinky a vruty součástí balení
Max. možný příkon pro halogenové a vláknové žárovky: 40W
Rozměry: 230*105*260 (š x h x v)

Technické specifikace

Pohybový senzor
Pohybové senzory fungují na principu detekce pochybu. Ochrání váš majetek před nezvanými návštěvníky a rozsvítí vám světlo, kamkoli přijdete.
Soumrakový senzor
Soumrakový senzor je v podstatě fotodioda, která zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle zvolené úrovně intenzity světla. Není tedy nutné nastavovat čas sepnutí, vše se spíná dle venkovní intenzity světla. Ideální např. pro noční světla.
Tvar
Lineární
Barva těla
Nerez
Zdroj světla
Bez vlastního zdroje světla
Stmívatelnost
Halogenové, klasické ale pouze některé LED žárovky lze běžně stmívat běžnými typy stmívačů. Parametr stmívatelnosti znamená, že zdroj světla lze stmívat běžnými konvenčními stmívači.
Třída krytí
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody.
IP 44

Ke stažení

  • Návod k použití
  • Energetický štítek