Popis

Noční LED světlo s pohybovým senzorem
RETLUX RNL 107

Dostatečná svítivost - osvítí prostor ale zároveň neoslňuje
Možnost nastavení režimu - zapnuto, vypnuto, nebo 30 sekund, 60 sekund, 90 sekund svícení
Vhodné pro osvětlení ložnic, chodeb, atp.
Elegantní univerzální design

Specifikace:
Pohybový senzor
Možnost nastavení režimu svícení ON/OFF/30sek/60sek/90sek
Barva světla 3000K teplá bílá
Svítivost 10 lm
Příkon 1,5 W
3x LED dioda
Napájení AC 230V, 50Hz
Barva povrchu bílý lesklý
Materiál Plast (ABS)
Rozměr 110 x 60 x 73 mm
RA >80
Určeno pouze pro vnitřní použití

Technické specifikace

Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
1.5 W
Vypínač
Pohybový senzor
Pohybové senzory fungují na principu detekce pochybu. Ochrání váš majetek před nezvanými návštěvníky a rozsvítí vám světlo, kamkoli přijdete.
Soumrakový senzor
Soumrakový senzor je v podstatě fotodioda, která zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle zvolené úrovně intenzity světla. Není tedy nutné nastavovat čas sepnutí, vše se spíná dle venkovní intenzity světla. Ideální např. pro noční světla.
Světelný tok
Světelný tok. Označuje se písmenem Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje světelnou energii, kterou zdroj vyzáří za 1 sekundu, jedná se tedy o formu výkonu. Čím vyšší hodnota, tím více světla světelný zdroj vydává.
10 lm
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
Síť 230 V
Výška
11 cm
Šířka
6 cm
Hloubka
7.3 cm