Noční LED světlo s PIR senzorem

Mamí, pod mojí postelí je bubák! Nebudu tam spát. Buď tam se mnou. Znáte to? Pravděpodobně ano, protože který z rodičů by neměl nějakou tu zkušenost s bubáky a strašidly? Skoro každý. Nejčastěji přebývají pod dětskými postýlkami, někteří také v temném koutě za šatní skříní. A tak - až jednoho dne přijde ten váš drobeček, že se bubáci přistěhovaly právě k němu - buďte připraveni! Pořiďte si třeba noční LED světlo s pohybovým senzorem, fotodiodou, manuálním přepínačem a funkcemi ON/OFF a AUTO. V poloze AUTO se světlo samo po setmění spíná, jakmile detekuje pohyb. A abychom vám práci se světlem co nejvíce usnadnili, obsahuje samolepící nerezovou magnetickou úchytku nebo lze montáž provést prostřednictvím vrutů. Napájení světla je zajištěno třemi AAA bateriemi.

Popis

Noční LED světlo s PIR senzorem, fotodiodou a manuálním přepínačem
Vhodné do dětských pokojů, ložnic, chodeb, atp.
Elegantní univerzální design
Samolepící nerezová magnetická úchytka pro snadnou instalaci
Vybrání na zadní straně pro alternativní montáž prostřednictvím vrutů
Barva světla: 3000K teplá bílá
Funkce ON/OFF/AUTO
V poloze AUTO se světlo samo spíná po setmění při detekci pohybu
Počet LED: 8
Svítivost: 20lm
Příkon: 0,45W
Napájení: 3xAAA
Detekční rozsah: 3m (25°C)
Úhel detekce: 100°
Barva povrchu: bílý lesklý
Materiál: Plast (ABS)
Rozměr: 88 x 88 x 36 mm
RA: >80
Životnost > 30 000 h
Určeno pouze pro vnitřní použití

Technické specifikace

Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
0.5 W
Vypínač
Pohybový senzor
Pohybové senzory fungují na principu detekce pochybu. Ochrání váš majetek před nezvanými návštěvníky a rozsvítí vám světlo, kamkoli přijdete.
Soumrakový senzor
Soumrakový senzor je v podstatě fotodioda, která zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle zvolené úrovně intenzity světla. Není tedy nutné nastavovat čas sepnutí, vše se spíná dle venkovní intenzity světla. Ideální např. pro noční světla.
Světelný tok
Světelný tok. Označuje se písmenem Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje světelnou energii, kterou zdroj vyzáří za 1 sekundu, jedná se tedy o formu výkonu. Čím vyšší hodnota, tím více světla světelný zdroj vydává.
20 lm
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
3x AAA baterie
Výška
8.8 cm
Šířka
8.8 cm
Hloubka
3.6 cm

Ke stažení

  • Návod k použití