Noční LED světlo s manuálním vypínačem

Mamí, pod mojí postelí je bubák! Nebudu tam spát. Buď tam se mnou. Znáte to? Pravděpodobně ano, protože který z rodičů by neměl nějakou tu zkušenost s bubáky a strašidly? Skoro každý. Nejčastěji přebývají pod dětskými postýlkami, někteří také v temném koutě za šatní skříní. A tak - až jednoho dne přijde ten váš drobeček, že se bubáci přistěhovaly právě k němu - buďte připraveni! Pořiďte si třeba noční LED světlo s manuálním vypínačem, které posvítí nejen na klidný spánek vašich dětí, ale i vám - dospělákům - na cestu do koupelny či kuchyně. Svítí teplým bílým světlem a je vyvedeno ve vysoce elegantním designu.

Popis

Noční LED světlo s manuálním vypínačem
Vhodné do dětských pokojů, ložnic, chodeb, atp.
Elegantní univerzální design
Barva světla: 3000K teplá bílá
Funkce ON/OFF
Svítivost: 2lm
Příkon: 0,4W
Napájení: AC 230V, 50Hz
Barva povrchu: bílý lesklý
Materiál: Plast (ABS)
Rozměr: 53*53*50mm
RA: >80
Určeno pouze pro vnitřní použití

Technické specifikace

Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
0.4 W
Vypínač
Pohybový senzor
Pohybové senzory fungují na principu detekce pochybu. Ochrání váš majetek před nezvanými návštěvníky a rozsvítí vám světlo, kamkoli přijdete.
Soumrakový senzor
Soumrakový senzor je v podstatě fotodioda, která zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle zvolené úrovně intenzity světla. Není tedy nutné nastavovat čas sepnutí, vše se spíná dle venkovní intenzity světla. Ideální např. pro noční světla.
Světelný tok
Světelný tok. Označuje se písmenem Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje světelnou energii, kterou zdroj vyzáří za 1 sekundu, jedná se tedy o formu výkonu. Čím vyšší hodnota, tím více světla světelný zdroj vydává.
2 lm
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Teplá bílá
Napájení
Síť 230 V
Výška
5.3 cm
Šířka
5.3 cm
Hloubka
5 cm

Ke stažení

  • Návod k použití