Přenosný multimetr PROFI s velkým LCD displejem

Jedná se o tenký přenosný multimetr se stabilním výkonem v provedení anti-drop. Přehledné zobrazení zajišťuje 3½místný LCD displej se znaky o velikosti 28 mm. Díky obvodům s velkokapacitními A/D převodníky a ochrannému obvodu proti přetížení plní tento měřicí přístroj výborně svoji funkci a je velmi užitečnou příruční pomůckou.
Zařízení lze použít k měření střídavých a stejnosměrných napětí, střídavých a stejnosměrných proudů, odporu, kapacity, zesílení tranzistoru hFE, k bezkontaktní detekci střídavých napětí (Non Contact AC Voltage, NCV), měření úbytku napětí na diodě a akustickému testu vodivosti.

Popis

Profesionální digitální multimetr. S tímto multimetrem se nikdy nesplete s umístěním sond do multimetru. Používá se pro měření stejnosměrného, střídavého proudu a napětí, frekvence, odporu, kapacity, test diod, NCV (bezkontaktní test AC napětí). Multimetr má funkci automatického podsvícení dispeleje při špatné viditelnosti. Multimetr má na zadní straně maget, díky kterému se multimetr může připevnit třeba na kovovou rozvodnou skříň. Součástí balení: Měřící soundy, pouzdro

Specifikace:
CAT III 1000V , CAT IV 600V
DC napětí: 200 mV ~ 1000 V
AC napětí: 2 V ~ 750 V
DC proud: 2 mA ~ 20 A
AC proud: 2 mA ~ 20 A
Odpor: 200 Ω ~ 20 MΩ
Kapacita: 2 nF ~20 uf
Výběr rozahu: Manual
Test diod: Ano
hFE test: Ano
Akustický test: Ano
NCV test: Ano
Data Hold: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Automatické podsvícení displeje: Ano
Mechanické blokování: Ano

Technické specifikace

Měřič napětí DC do
1000 V
Měřič proudu do
20 A

Ke stažení

  • Návod k použití