Přenosný multimetr Basic v provedení anti-drop

Jedná se o tenký přenosný multimetr se stabilním výkonem v provedení anti-drop. Přehledné zobrazení zajišťuje LCD displej se znaky o velikosti 25mm a 6000 kroky. Díky obvodům s velkokapacitními A/D převodníky a ochrannému obvodu proti přetížení plní tento měřicí přístroj výborně svoji funkci a je velmi užitečnou příruční pomůckou.
Zařízení lze použít k měření střídavých a stejnosměrných napětí, střídavých a stejnosměrných proudů, odporu, kapacity, frekvence, střídy, teploty, baterie, k bezkontaktní detekci střídavých napětí (Non Contact AC Voltage, NCV), měření úbytku napětí na diodě a akustickému testu vodivosti.

Popis

Multimetr je charakteristický malými rozměry, stabilním výkonem, velkými čísly na displeji pro dobré přečtení hodnot. Měřící přístroj je jak pro střídavý tak stejnosměrný napětí, pro stejnosměrný a střídavý proud, odpor, kapacity, frekvence teploty atd. Multimetr má funkci NCV (bezkontaktní test AC napětí). Multimetr má funkci automatického podsvícení dispeleje při špatné viditelnosti. Balení multimetru obsahuje pásek, který lze připevnit na ruku a na pásek nasadit multimetr. Součástí balení: pásek na ruku, měřící a teplotní sondy

Specifikace:
DC napětí: 600 mV ~ 600 V
AC napětí: 6 V ~ 600 V
DC proud: 600 μA ~ 10 A
AC proud: 600 μA ~ 10 A
Odpor: 600 Ω ~ 60 MΩ
Kapacita: 9,999 nF ~ 99,99 mf
Teplota: -20 ~ 1000 °C
Frekvence: 9,999 Hz ~ 9,999 MHz
Výběr rozahu: Auto
Test diod: Ano
hFE test: Ano
Akustický test: Ano
Data Hold: Ano
Automatické podsvícení displeje: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Měření teploty °C / °F: Ano
NCV: Ano
True RMS: Ano
Test baterií: Ano

Technické specifikace

Měřič napětí DC do
600 V
Měřič proudu do
10 A

Ke stažení

  • Návod k použití