Chytré osvětlení Retlux Smart

Chytré a zároveň snadno ovladatelné je osvětlení pomocí žárovek Retlux Smart. Dopřejte si správné načasování, automatizaci a 16 milionů barev s žárovkou Retlux RSH 104. Ohromí vás maximálním přizpůsobením a snadnou ovladatelností pomocí mobilní aplikace Retlux Smart Home. Poslouží jako osvětlení v kanceláři i u vás doma. Nabudíte s ní romantickou atmosféru u večeře i vytvoříte světelnou párty.
 

Praktické funkce a ovládání

Praktické a jednoduché – to je ovládání světel Retlux Smart Home. Mobilní aplikace vám nabídne moderní funkce a spoustu světelných režimů. Ovládat světla tak můžete odkudkoliv na světě. Individuální nastavení vám umožní sloučit žárovky do skupin, či je ovládat každou zvlášť. Pokud žárovka není připojena k Wi-Fi, jistě oceníte praktické párování pomocí Bluetooth technologie, a to až na vzdálenost 10 m. Samozřejmostí je také běžné ovládání pomocí nástěnného vypínače.
 

16 miliónů barev v jedné žárovce

Disponuje neuvěřitelnou škálou barev (16 milionů), kde si navolíte jejich pestrost a jas podle vašich očekávání. Můžete je dynamicky měnit a přizpůsobovat. Nabízí plně nastavitelnou barvu bílého světla od 2 700 do 6 500 K a dlouhou životnost až 15 000 hodin svícení. 3 Music režimy vás doslova vtáhnou do světa barev. Pohodlně si navolíte režim, a ten se přizpůsobí okolním zvukům. Během okamžiku bude u vás doma večírek jako v příjemném klubu nebo navodíte příjemnou romantickou atmosféru.
 

Pohodlí je samozřejmost

Chytrý domov si zaslouží chytré osvětlení. Tato žárovka je nadupaná mnoha funkcemi a pomůže vám zautomatizovat chod vaší domácnosti. Vyrovná se s požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Například se automaticky umí rozsvítit po vašem příchodu a také zhasnout po odchodu. Funkce Biorytmus zaručí světelnou pohodu během celého dne i večera. Žárovka na základě nastavené lokality pozná, jak vychází a zachází slunce, a podle toho nastaví svou barvu a jas v daném čase. Její světlo tak působí co nejpřirozeněji na lidský organismus. Režim Spánek zkvalitní vaše usínání. Žárovka se tlumí postupně v barvách teplého bílého světla, které neblokuje tvorbu spánkového hormonu Melatoninu.
 

Hlasový asistenti vám ulehčí ovládání

Rádi si užíváte nejmodernější technologie? Žárovka Retlux Smart RSH 104 vám dopřeje nadstandard. Krom moderní aplikace nabízí také ovládání pomocí hlasových asistentů Google a Alexa. Stačí mít mobilní telefon u sebe a jen říct příslušný pokyn. V tu chvíli se spolehlivě vybraná funkce spustí. Jistě to využijete v situacích, kdy je potřeba například rychle rozsvítit a nemůžete potmě najít nástěnný vypínač. Díky podpoře hlasového asistenta nejen žárovku jednoduše zapnete, vypnete, ale také lze ovládat její jas či si zvolit barevný efekt. 

LED smart žárovka Wi-Fi 2,4 GHz

Popis

LED smart žárovka
Retlux RSH 104

Připojení k běžné WiFi síti
Tvar A60
Příkon 14 W
Patice E27
Napětí: 220-240V (50-60Hz)

Nastavitelná barva světla
Nastavitelná barva bílého světla (2700-6500K)
Životnost více než 15000h
Světelný tok: 1521 lm
Populární náhrada za vláknovou žárovku: W

Možnost ovládání a integrace do aplikace RETLUX pro Android a iOS

Umí dynanicky měnit jas a barvu světla během dne tak, aby vždy svítila tím nejpřirozenějším světlem pro lidský organismus
Ve tvaru svíčky
Pohodlně ovládní z vašeho mobilu prostřednictctvím aplikace RETLUX, která je dostupná pro zařízení s operačním systémem iOS nebo Android - můžete žárovku ovládat v reálném čase, ale můžete si nastavit pohodlné scénáře, časovače, integraci se senzory a dalšími prvky v rámci chytré domácnosti

Funkce Biorythm - žárovka mění v čase a na základě své geografické polohy barvu světla tak, aby odpovídala barvě světla ve venkovním prostředí dané lokality
Parametry a funkce jsou ze široka editovatelné a lze tvořit dynamické barevné scény
Možnost dynamicky měnit intenzitu a barvu světla na základě denní doby, denní bílé světlo je lepší pro práci a naopak teplé bílé světlo podněcuje k odpočinku

Ovládání žárovky je stále dostupné i bez přístupu k mobilní aplikaci, ať už pomocí stávajícího nástěnného vypínače, bezdrátového chytrého nástěnného tlačítka, vypínače, ručního ovladače či řídícího panelu domova.

Kombinace s externími senzory - žárovka se umí rozsvítit např. při průchodu, nebo při otevření dveří/automaticky rozsvítí při soumraku a zhasne při svítání
Ovládání pomocí Bluetooth - bez přístupu k internetovému připojení až na vzdálenost 10 m
Funkci Music - je schopna regovat na zvuky z okolí, k dispozici jsou hned 3 režimy reakce na hudbu, at už jde gamer atmosféru hudbu či romantický večer s pomalou změnou vhodně vybraných barev

Funkce klikem spusť - možné nakonfigurovat, že se žárovka rozsvítí například na 80 % teple bíle, můžete si tak nastavit třeba režim odpočinek, a všechna světla v místnosti se Vám automaticky ztlumí
Žárovka je schopna fungovat jako signalizační maják, například při vloupání se do objeku žárovka začne blikat červeně.

Možnost sloučit jednotlivé žárovky do skupiny - můžete všechny vaše žárovky řídit najednou, stějně tak funguje i změna barev
Funkce spánek - žárovka se automaticky vypnout poté co vy usnete, přičemž je schopna pozvolně snižovat hladinu osvětlení aby usínání bylo co nejpříjemnější
Žárovku můžete nastavit tak, aby se rozsvěcela v určitou denní dobu

Funkce náhodného spínání - je schopna imitovat přítomnost osob tak, aby například zloději nenabili dojmu, že objekt nikdo nehlídá kdy jste například na dovolené
Synchonizace času pomocí internetového času, takže je vždy přesná

Rozměry:133*70mm (d*Ø)

Technické specifikace

Energetická třída
Škála energetické třídy se od 1.9 2021 změnila. Nově nenajdete u našich produktů energetické třídy s „plusky“ ale škála se bude nyní za současné úrovně techniky pohybovat spíše na dolní hranici škály. Naše světelné zdroje jsou stále stejně úsporné, jen metrika se změnila. Pro přehlednost se stačí se držet ustálené mechaniky, že čím dřívější písmeno v abecedě, tím je výrobek úspornější.
F
Typ hlavy
Tvar hlavy určuje provedení tvaru deflektoru u světelného zdroje. Tento parametr je důležitý, neboť některé svítidla mají omezený vnitřní prostor. Tvar hlavy také určuje, zda bude světlo směřovat do prostoru, nebo se naopak více koncentrovat do jednoho bodu.
A60
Závit patice
Patice nebo závit je spojovací část světelného zdroje se svítidlem. Existuje mnoho typů patic, nejpoužívanější však jsou ty s Edisonovým závitem E14 a E27, dále pak bajonet GU10 a kolíčková patice GU5.3 (MR16). Malé žárovky pro změnu používají patici G9 nebo G4.
E27
Napětí
Provozní napětí žárovky, při kterém žárovka vykazuje deklarovaný parametr světelného toku. Konvenční světelné zdroje jsou buďto konstruovány pro síťové napětí 230V, nebo jsou nízkonapěťové (např. 12V).
220 - 240 V
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
14 W
Lifetime
Životnost moderních světelných zdrojů mnohonásobně převyšuje životnost světelných zdrojů s vláknem. Hodnota vyjadřuje počet hodin, které je světelný zdroj schopen vydávat bez znatelného úbytku světelného toku.
15000 h
Světelný tok
Světelný tok. Označuje se písmenem Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje světelnou energii, kterou zdroj vyzáří za 1 sekundu, jedná se tedy o formu výkonu. Čím vyšší hodnota, tím více světla světelný zdroj vydává.
1521 lm
Vyzařovací úhel
Úhlem vyzařování světelného zdroje je myšlen úhel, pod kterým záři světlo do prostoru. Světlo je ale v prostoru roztroušené, proto je vidět, že i po jisté hranici úhlu vyzařování ještě světlo stále svítí, ale je slabé a již nic neosvětluje.
360 °
Počet zapnutí
Parametr přibližně definuje maximální možný počet cyklů rozsvícení/zhasnutí světelného zdroje. Jedná se o důležitý parametr související s životností.
80
Barevná teplota
Barevná teplota, odborně teplota chromatičnosti, je vyjádření barvy světla, vyzařované svítidlem. Označuje se písmenem K - Kelvin. Obecně platí, že čím méně Kelvinů, tím je světlo teplejší a tmavší. Např. světlo voskové svíčky má 1 900 Kelvinů. Oproti tomu zářivka může mít i okolo 6 000 K.
6500 K
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Mnohobarevná
Délka
Parametr značí délku světelného zdroje v milimetrech. Důležitá věc, zejména pokud je ve svítidle omezený prostor.
133 mm
Průměr
Parametr značí průměr světelného zdroje v milimetrech. Důležitá věc, zejména pokud je ve svítidle omezený prostor nebo je omezený průměr stínidlem.
70 mm

Ke stažení

  • Informační list /EN/
  • Informační list /CZ/
  • Energetický štítek
  • Návod k použití
  • Prohlášení o shodě
  • Návod k použití