S chytrou žárovkou RETLUX RSH 102 si osvětlení  opravdu užijete. Dokonale uspokojí vaše přání a požadavky. Osvětlí pracovní prostor i dokreslí tlumeným hřejivým světlem  příjemnou večerní atmosféru. Multifunkční aplikace Retlux Smart Home vám dopřeje příjemně snadné a rychlé ovládání chytrých žárovek pomocí mobilního telefonu. Je dostupná pro zařízení se systémem Android a iOS. V aplikaci si lze nastavit různé světelné scény, tón barev a jejich jas. Můžete vypínat a zapínat žárovky v reálném čase. Nespornou výhodou je ovládání chytrých žárovek na dálku s možností se připojit odkudkoliv na světě.

Hlavní parametry produktu:
• Smart LED žárovka s Wi-Fi připojením
• plně nastavitelná barva bílého světla (2 700-6 500 K)
• nastavitelná barva světla RGB (až 16 milionů barev)
• plynule stmívatelná a funkce Biorytmus
• světelný tok: 880 lm 
• příkon 9 W
• rozměry: 113 × 60 mm (d*Ø)    
• tvar A60 a patice E27
• životnost více než 15 000 h
• včetně odkazu ke stažení aplikace RETLUX (iOS, Android)

Ovládání

Famozní a zároveň tak jednoduché ovládání osvětlení vašeho domova i například kanceláře či dílny pomocí mobilní aplikace Retlux Smart Home. Snadná a příjemně intuitivní aplikace vám nabídne mnoho funkcí. S její pomocí ovládáte žárovky na dálku. Načasujete si osvětlení podle vlastních potřeb, můžete v ní měnit barvu i jas světel, a to vše přehledně na jednom místě. S možností sloučit chytré žárovky do jedné skupiny se vám otevřou dveře k ještě snažšímu ovládání v chytrém systému osvětlení. V případě vypadnutí sítě 
Wi-Fi se s nimi propojíte pomocí technologie Bluetooth, a to až na vzdálenost 10 m. Osvětlení lze ovládat také klasicky pomocí nástěnného vypínače nebo dálkového ovladače.

Barvu i jas proměníte během okamžiku

16 milionů barev, dynamické změny a možnost kontroly jasu vám nabídne žárovka Retlux RSH 102. Široké spektrum odstínů bílé od 2 700 do 6 500 K nabídne správné osvětlení pro každou situaci. Žárovka svítí krásných 15 000 hodin. Její vlastnosti jí řadí mezi zdroje moderního osvětlení do každé chytré domácnosti či kanceláře. V nadstandardním vybavení naleznete 3 Music režimy pro navození správné světelné atmosféry. V těhto režimech žárovka reaguje na okolní zvuk a přizpůsobí mu ladně své světelné efekty.

Veškeré funkce nastavíte komfortně během chvíle

Moderními technologie které obsahuje chytrá žárovka Retlux se postarají o vaši maximální spokojenost z osvětlení. Reaguje přesně na vaše podněty, které zadáváte do mobilní aplikace Retlux Smart Home. Umí se automaticky zapnout při vašem příchodu domů a při vašem odchodu se sama vypne. Světelnou pohodu vám dopřeje funkce nastavení světla dle biologických rytmů, která vám příjemným způsobem zkvalitní život a dopřeje vám pocit pohodlí během celého dne. Osvětlení žárovky reaguje na aktuální polohu a přizpůsobí se barvě světla ve venkovním prostředí v daný čas a lokalitě. Pozná v kolik hodin vychází a zapadá slunce a podle toho se automaticky přizpůsobí pro co nejvíce přirozený jas a barvu světla. Režim Spánek navozuje příjemné tlumené osvětlení během usínání, které neblokuje tvorbu spánkového hormonu Melatoninu. Režim Svítání vás naopak přivítá do nového dne hřejivými tóny bílé. Se správným nastavením světla se budete cítit lépe i při zimním a sychravém počasí, kdy nám slunce nedodává dostatek slunečního svitu.

Hlasoví asistenti a funkce polohování 

Jste obtěžkáni milióny tašek a nedaří se vám trefit vypínač? S chytrým osvětlením Retlux Smart Home vás to již trápit nemusí. Unikátní technologie moderních hlasových asistentů Alexa a Google vám pomůže. Stačí mít v kapse váš mobilní telefon a nahlas říct: Hey Google, turn my lights on. V tu chvíli se postará o automatické rozsvícení. Podpora hlasového ovládání nejen žárovku zapnete, vypnete, ale také ji ztlumí, nebo si s ním vyberete různé barevné efekty.

LED smart žárovka Wi-Fi 2,4 GHz
 

Popis

LED smart žárovka
RSH 102

Připojení k běžné WiFi síti
Tvar A60
příkon 9 W
Patice E27
Napětí: 220-240V (50-60Hz)
Nastavitelná barva světla RGB (až 16 milionů barev)
Nastavitelná barva bílého světla (2700-6500K)
Životnost více než 15000h
Světelný tok: 880 lm
Populární náhrada za vláknovou žárovku: 80 W
Plynule stmívatelná a funkce Biorytmus
Včetně odkazu ke stažení aplikace RETLUX (iOS, Android)
Rozměry:113*60mm (d*Ø)

Technické specifikace

Energetická třída
Škála energetické třídy se od 1.9 2021 změnila. Nově nenajdete u našich produktů energetické třídy s „plusky“ ale škála se bude nyní za současné úrovně techniky pohybovat spíše na dolní hranici škály. Naše světelné zdroje jsou stále stejně úsporné, jen metrika se změnila. Pro přehlednost se stačí se držet ustálené mechaniky, že čím dřívější písmeno v abecedě, tím je výrobek úspornější.
F
Typ hlavy
Tvar hlavy určuje provedení tvaru deflektoru u světelného zdroje. Tento parametr je důležitý, neboť některé svítidla mají omezený vnitřní prostor. Tvar hlavy také určuje, zda bude světlo směřovat do prostoru, nebo se naopak více koncentrovat do jednoho bodu.
A60
Závit patice
Patice nebo závit je spojovací část světelného zdroje se svítidlem. Existuje mnoho typů patic, nejpoužívanější však jsou ty s Edisonovým závitem E14 a E27, dále pak bajonet GU10 a kolíčková patice GU5.3 (MR16). Malé žárovky pro změnu používají patici G9 nebo G4.
E27
Napětí
Provozní napětí žárovky, při kterém žárovka vykazuje deklarovaný parametr světelného toku. Konvenční světelné zdroje jsou buďto konstruovány pro síťové napětí 230V, nebo jsou nízkonapěťové (např. 12V).
220 - 240 V
Příkon
Příkon je fyzikální veličina, která vyjadřuje množství energie spotřebované spotřebičem za jednotku času. Čím menší hodnota, tím je produkt úspornější, ale i méně výkonný.
9 W
Úsporný ekvivalent
Úsporný ekvivalent je jednoduše srovnání spotřeby zdroje světla s běžnou žárovkou s wolframovým vláknem o stejném světelném toku.
80 W
Lifetime
Životnost moderních světelných zdrojů mnohonásobně převyšuje životnost světelných zdrojů s vláknem. Hodnota vyjadřuje počet hodin, které je světelný zdroj schopen vydávat bez znatelného úbytku světelného toku.
15000 h
Světelný tok
Světelný tok. Označuje se písmenem Φ a jednotkou je lumen (lm). Označuje světelnou energii, kterou zdroj vyzáří za 1 sekundu, jedná se tedy o formu výkonu. Čím vyšší hodnota, tím více světla světelný zdroj vydává.
880 lm
Index podání barev
Index podání barev Ra (CRI = Colour Rendering Index) je hodnocení věrnosti barvy, při osvětlení daným zdrojem oproti osvětlení sluncem. Jednotka Ra určuje věrnost barevného vjemu lidským okem CRI, který produkuje samotný světelný zdroj. Hodnota Ra se udává v celém čísle od 0 do 100. Pro jednoduché vysvětlení si představte hodnotu CRI Ra=0, při této hodnotě nerozeznáme žádnou barvu, při hodnotě CRI Ra=100 je to ideální světelný zdroj, který má přirozené podání barev. Čím nižší je hodnota CRI nižší tím více jsou barvy vybledlé a nepřirozené. Naopak, čím je číslo vyšší, tím živěji a přirozeněji budou věci vypadat.
80
Vyzařovací úhel
Úhlem vyzařování světelného zdroje je myšlen úhel, pod kterým záři světlo do prostoru. Světlo je ale v prostoru roztroušené, proto je vidět, že i po jisté hranici úhlu vyzařování ještě světlo stále svítí, ale je slabé a již nic neosvětluje.
360 °
Barevná teplota
Barevná teplota, odborně teplota chromatičnosti, je vyjádření barvy světla, vyzařované svítidlem. Označuje se písmenem K - Kelvin. Obecně platí, že čím méně Kelvinů, tím je světlo teplejší a tmavší. Např. světlo voskové svíčky má 1 900 Kelvinů. Oproti tomu zářivka může mít i okolo 6 000 K.
6500 K
Barva světla
Teplá bílá, studená bílá, denní bílá. To je slovní označení barevné teploty (odborně teploty chromatičnosti) V podstatě lze říci že teplá bílá má barvu světla do žluta, studená bílá má jasně bílé světlo. U denní bílé se jedná již o mírně namodralé světlo. U jednotlivých značek se může názvosloví lišit. Pro snadnou orientaci označujeme naše zdroje světla ikonami sluníček o příslušné barvě.
Mnohobarevná
Stmívatelnost
Halogenové, klasické ale pouze některé LED žárovky lze běžně stmívat běžnými typy stmívačů. Parametr stmívatelnosti znamená, že zdroj světla lze stmívat běžnými konvenčními stmívači.
Délka
Parametr značí délku světelného zdroje v milimetrech. Důležitá věc, zejména pokud je ve svítidle omezený prostor.
113 mm
Průměr
Parametr značí průměr světelného zdroje v milimetrech. Důležitá věc, zejména pokud je ve svítidle omezený prostor nebo je omezený průměr stínidlem.
60 mm

Ke stažení

  • Informační list /CZ/
  • Informační list /EN/
  • Energetický štítek
  • Návod k použití
  • Prohlášení o shodě
  • Návod k použití