Popis

Venkovní zahradní a pracovní zásuvky RETLUX přináší bezpečné a kvalitní řešení pro Vaši dílnu nebo zahradu. Varianta RPC 200 je vyrobena z kvalitních plastů vhodných pro venkovní použití. Je osazena 5 metrů dlouhým vodičem o průřezu 3x1,5mm2 s gumovou izolací,
který umožňuje maximalní zatížení až 16A / 3680W. RPC 201 je vybavena vratnou pojistkou proti přepětí, která zajistí vyšší bezpečnost v provozu při případném přetížení. Díky krytkám všech čtyřech zásuvek splňuje stupeň krytí IP44, který je vhodný a bezpečný pro venkovní použití. Zásuvky jsou vybaveny kovovým stojanem s gumovým madlem nebo výměnným plastovým zapichovacím trnem pro jednoduchou instalaci ve vaší dílně nebo zahradě.

Specifikace:
Délka vodiče: 5m
Počet zásuvek: 4x IP44
Napětí: 250 V~
Proud: 16 A max.
Max. zátěž: 3 680 W
Vratná pojistka proti přepětí: ano
Vodič: VDE H05RR-F 3G1.5mm2
Barva vodiče: černá
Dětské clonky: ano
Typ izolace: guma
Instalace: kovový stojan / zapichovací plastový trn
Barevné provedení: Černo-oranžová

Technické specifikace

Délka kabelu
5 m
Počet zásuvek
4
Typ izolace
Guma
Průřez kabelu
3x1,5mm2
Třída krytí
Stupeň krytí (IP) udává odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Vyjadřuje se v tzv. IP kódu, který je tvořen znaky „IP“ následovanými dvěma číslicemi: první číslice udává ochranu před nebezpečným dotykem a před vniknutím cizích předmětů, druhá číslice označuje stupeň krytí před vniknutím vody.
IP 44
Výška
25.7 cm
Šířka
18.9 cm

Ke stažení

  • Informační list /CZ/