Tiskové zprávy

Praha 12.10.2020

Letošní Vánoce budou SMART, barvy a efekty se budou měnit podle nálady

Chytrý vánoční řetěz RETLUX vám splní všechna barevná přání. Máte chuť první adventní neděli na zelené klidné Vánoce, máte je mít. Chcete druhý týden udělat radost dceři a připravit pro ni blikající růžový stromek, máte ho mít. Chcete při tlumeném modrém světle sledovat pohádku, navolte si čas a barvu na mobilním telefonu a překvapení začíná. 
SMART vánoční řetěz je připraven ovládat barvy a nálady letošních Vánoc. Stačí si zdarma stáhnout jednoduchou aplikaci a můžete podle nálady měnit světla na stromku, nebo na dekoraci. Barvy jsou právě důležitým stimulem nálady, kterou chceme navodit. 

O barvách napsalo hodně psychologů a designérů stohy papíru, ale shodli se na tom, jaký mají efekt na naše vnímání a význam: 

ČERVENÁ barva je dlouhá léta oblíbenou barvou Vánoc.
V kombinaci s přírodní zelenou je červená jasná a teplá barva, která evokuje emoce, a ty k Vánocům patří. 

MODRÁ barva je oblíbenou barvou, obzvláště pro muže.
Navozuje klid a vyrovnanost, poklid a systematičnost. V kombinaci s bílou, která představuje čistotu a nevinnost, působí na Vánoce příjemně a uspořádaně. 

ZELENÁ barva v nás probouzí poklid, štěstí, zdraví a spojení s přírodou.
Zelené Vánoce mohou být v různých odstínech a působí přirozeným dojmem. 

ŽLUTÁ barva poutá pozornost.
Pokud chcete veselý a jásavý stromek, použijte teplou žlutou, která nám dodá v místnosti velké množství světla. 

PURPUROVÁ barva je stále více oblíbená jako doplněk designu celého bytu.
Představuje moudrost, důstojnost, ale je i symbolem bohatství a spojuje s exotičností. V kombinaci s bílou a stříbrnou dodává Vánocům noblesu. 

RŮŽOVÁ barva je světlou barvou a máme ji ve spojení s láskou a vztahy.
Růžová má uklidňující efekt a růžový stromek je trendem již několika Vánoc. 
 

SMART řetěz RETLUX je prostě chytrý


SMART řetěz RETLUX je prostě chytrýVšechny tyto barvy si můžete navolit na SMART řetězu RETLUX a měnit tak váš byt podle nálady, kterou chcete vytvořit. SMART řetěz nabízí velké množství barev, jak jasné základní barvy, tak hřejivé pastelové, a jejich přirozené prolínání v každém světelném bodě – všechna světélka jsou tak dokonale sladěná. 

Součástí SMART řetězu RETLUX je časovač, díky kterému je možné nastavit rozvrh. Jakmile přijde ten správný čas, řetěz se rozzáří požadovaným odstínem a blikáním, nebo poklidným svícením. 

Možnost hlasového ovládání lze snadno nastavit na dálku prostřednictvím pár dotyků displeje chytrého telefonu, ale také díky možnosti využití hlasových asistentů telefonu, Google a Alexa můžete udávat barvy a svícení. Odpovědí pak budou barevné tóny přesně podle přání. 

SMART řetěz RETLUX je prostě chytrý. Přizpůsobil se moderním trendům našeho života, a je jen na nás, jak využijeme jeho možnosti. 

Kontakt pro média: 
Michaela Hypšová 
Mob. 777 354 285
Mail: michaela.hypsova@mmmedia.cz