Ke stažení

Stáhněte si katalog v PDF

Produkty, které Vám nabízíme, jsou ve všech parametrech na vysoké technologické úrovni, odpovídají nárokům dle nenovějších trendů a splňují nejpřísnější evropské limity. Mezi nejdůležitější výhody lze zařadit především vynikající poměr světelného toku při daném příkonu, nižší spotřebu elektrické energie až o 90% oproti klasickým žárovkám a 20x delší životnost. Toto jsou hlavní kritéria rozhodující u většinu spotřebitelů v nákupním chování. S RETLUX produkty šetříte nejen svojí kapsu, ale i životní prostředí. V našem širokém portfoliu produktů si zcela určitě vybere každý zákazník. RETLUX, aby bylo jasno!

 

Fotometrická data svítidel ve formátu IES

Určitě nepodceňujte jednotlivé parametry žárovek. Jen opravdovou znalostí ušetříte peníze. Retlux se Vám snaží v tomto směru co nejvíce pomoci. Pomocí symbolů se Vám snažíme co nejjednodušeji říci, co by Vám za vaše ušetřené peníze mohlo co nejvíce vyhovovat. Veliké rozdíly v parametrech budou mezi jednotlivými technologiemi, například úsporná žárovka má úplně jinou životnost než LED žárovka, která je ale násobně dražší, ale ve výsledku je několikanásobně úspornější.
Proto pro jednodušší orientaci ve světě svítidel a žárovek Vám popíšeme jednotlivé technologie a parametry na symbolech Retluxu.
Zjistit více (aktualizace: 04.12.2019)