Ke stažení

Zakládáme si na tom, aby naše produkty své nové majitele provázely co nejdéle. Chápeme přitom, že výběr světla či jiných elektrických přístrojů se nesmí uspěchat. Abyste si mohli všechny naše produkty přehledně srovnat a zvážit, který nejlépe lahodí vašemu vkusu či praktickým preferencím, můžete si stáhnout a prolistovat naše produktové katalogy či další materiály, které vám naše produkty představí zase v trochu jiném světle.

Fotometrická data svítidel ve formátu IES

Určitě nepodceňujte jednotlivé parametry žárovek. Jen opravdovou znalostí ušetříte peníze. Retlux se Vám snaží v tomto směru co nejvíce pomoci. Pomocí symbolů se Vám snažíme co nejjednodušeji říci, co by Vám za vaše ušetřené peníze mohlo co nejvíce vyhovovat. Veliké rozdíly v parametrech budou mezi jednotlivými technologiemi, například úsporná žárovka má úplně jinou životnost než LED žárovka, která je ale násobně dražší, ale ve výsledku je několikanásobně úspornější.
Proto pro jednodušší orientaci ve světě svítidel a žárovek Vám popíšeme jednotlivé technologie a parametry na symbolech Retluxu.
Zjistit více (aktualizace: 04.12.2019)

Kontakt

Napište nám

Využijte formuláře pro rychlé sdělení Vašeho problému nebo požadavku.
Všechny položky jsou povinné.

Kontakty

Autorizovaný distributor a servis v ČR
Distributor
FAST ČR, a.s.
U Sanitasu 1621
251 01 Říčany
Česká republika
E-mail: info@retlux.cz
Servis
FAST ČR, a.s.
Technická 1701
251 01 Říčany
Česká republika
​E-mail: servis.praha@retlux.cz